KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6945069
nr 694 5069
Gravyrer
2 st, Fabler, 30 x 22, 1800-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2011
kl 17:39:26
23/4 14:07:50
24/4 20:14:52